Şirketimiz, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun çıkması ile beraber; kaliteli hizmet ve pratik çözümlere ihtiyaç duyan tüm işyerlerinin ilk tercih edilen çözüm ortağı olma hedefi ile 2012 yılında, Anadolu Yönetsel Danışım İş Sağlık ve Güvenlik Hizmetleri A.Ş. olarak, İstanbul Endüstri ve Ticaret Serbest Bölgesi’nde kuruluşunu gerçekleştirmiştir.

Ocak 2017’de TSE 14000 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, TSE İSG-OHSAS TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ve K-Q TSE-ISO-EN 9000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

Şirketimiz, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir. Öncelikle faaliyet ruhsatı bulunan Serbest Bölge içerisindeki fabrika ve işyerlerine hizmet vermeye başlayan Şirketimiz, başta Organize Deri Sanayi Bölgesi olmak üzere kısa sürede çevre illerdeki işyerlerine de hizmet vererek çalışmalarına devam etmektedir.

Serbest Bölge içerisindeki işyerinde, her gün en az 40-50 hasta muayenesi ve tıbbi operasyon yapmaktadır. Bölge içinde İş Sağlığı ve Güvenliği anlamında etkin ve faydalı bir şirket olmayı başarmıştır.

Anadolu Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak, kuruluş sürecinde hedeflemiş olduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ile büyümeye devam etmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.